כלים סניטריים

כלים סניטריים:

בחירת כלים סניטריים לבית היא חלק בלתי ניפרד מעיצוב הבית וחשוב מאוד לתת דגש והשקעה בבחירה.

היום מבחר הגדלים,העיצובים,המותגים והדגמים בשוק הוא ענק!  
אך חשוב מאוד לבחור מוצר שיתאים לצרכים,המידות והטעם שלנו כיוון שמדובר גם בחדר אינטימי מאוד, כל אלמנט שנבחר צריך להיות גם דקורטיבי וגם יעיל בו זמנית.

 

איזה בדיקות צריך לעשות לפני בחירת הכלים הסניטרים לבית?

ראשית כל צריך לבדוק את מידות החלל,התשתית הקיימת ולאחר מכן לבדוק את את הצרכים שלנו כגון:
האם אנחנו מעוניינים במקלחון או אמבטיה, האם יש לנו מקום גם וגם.

יש כמה היבטים ש/צריך לבדוק לפני בחירת המוצרים:


פונקציונליות- חשיבות מידות, גודל וגובה המוצרים שבוחרים חשובה בהחלט, מפני שהצרכים משתנים בפער בין אדם לאדם, יש לשים לב שהמקלחון/האמבטיה שאנחנו בוחרים מתאימים לגודל וגובה של בני המשפחה כמו כן גם חשיבות האסלות.

עיצוב- "על טעם ועל ריח אין מה להתווכח", יש שאוהבים לעצב את חדי הרחצה בהתאם לעיצוב של כלל הבית ויש שאוהבים לתת מראה שונה משאר הבית לחדרי הרחצה, אין חוקים לעיצוב וכל מה שקשור לבחירת העיצובים זה עניין של טעם. אך יש כמה טיפים ליצירת חלל מיוחד ו"אחר", בחלל בו נרצה מראה מיוחד ומעניין, נוכל להשתמש באלמנט כמו כיור מונח ודומיננטי, ברזים בצבעים בולטים, ארון כיור מיוחד ועוד.. כל אלו נותנים מראה ייחודי יותר.

כמו כן גם בחירת האסלה היא עניין של טעם ויופי, אך היום עולם העיצוב נוטה יותר לאסלות תלויות עם ניאגרה סמויה הנותנות מראה נקי ואלגנטי יותר.

 

עלויות- חשוב לשבת מראש על חלוקת התקציב לבית על מנת לבחור פריטים שיהיו גם מעוצבים וגם בהתאמה לצרכים המדויקים שלכם ואל הקונספט העיצובי, תוך שמירה על התקציב המתוכנן עבור כך.

 

לסיכום: לפני בחירת הכלים הסניטרים לבית חשוב לעבור על כל הנקודות החשובות לבית ולצרכינו האישיים ולבוא מוכנים ובנוסף חשוב מאוד לקבל ייעוץ מקצועי מאחד אנשי המכירות שלנו.

 

פגישת ייעוץ חינם באולם התצוגה !

נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו את הפרטים או התקשרו בטל. 079-5556100

go
נשארים בקשר
go
מלאו פרטים והשארו מעודכנים