פרקט במטבח – לא מה שחשבתם..

בבתי מגורים רבים המטבח הוא לב הבית, בו ריח התבלינים נישא באוויר, ברק הצלחות והסכו״ם מנצנץ והקמח לעוגות מוצא לו דרך להתפזר על השיש.. ולנו חשוב לשמור על נראות ועיצוב שיראו למרחוק ולקרוב..

עיצוב כזה, שיהיה הרמוני עם שאר חללי הבית, תאורה נכונה, שיש ייחודי ויוקרתי ופרקט שישלים את האווירה.

פרקט??!! טרנד הפרקט במטבח נפוץ בעולם עידן ועידנים וכמו כל דבר טוב ועיצובי גם במחוזותינו.

לפרקט על סוגיו יש ניחוח יוקרתי, נעים, משדר נוחות ומתאים למגוון סגנונות עיצוביים. התקנתו הפשוטה ותרומתו בשמירה על הסביבה הפכו אותו לפתרון ריצוף מבוקש והינו בעל מופע רחב של אפשרויות: עץ מלא (גושני), רב שכבתי, תלת שכבתי ואף למינציה.

הפרקטים האיכותיים של טופולסקי רצף הינם מסוגים שונים, בגמורים שונים ומתוך קשת צבעים רחבה, כך ניתן לבחור בנקל אפשרות הולמת לחלל המיועד.

בבחירת פרקט עץ גושני (עץ מלא) נלקחת בחשבון התקנתו, בחינת השטח עליו מונח הפרקט ושימת דגש לשמירה עליו בעת ביצוע עבודות הגמר של הקבלן בבית.

בחירת גווני הפרקט הינם בראש וראשונה טעם אישי, אם זאת לחלל במטבח תפקיד חשוב. בחלל מטבח קטן, התקנת פרקט בהיר תעניק לחלל תחושה רחבה וקלילה יותר, בעוד שבחלל מטבח גדול ומואר תתאפשר מניפה צבעונית רחבה  בגווני הפרקט.

להימנע מטעות נפוצה של בחירת הגוון, כדאי ורצוי להתחשב באופי הריצוף הנבחר לחלל המגורים – הסלון. החפיפה הנפוצה בין שני החללים, דורשת זרימה נעימה, אלגנטית וחלקה בין סגנונות הריצוף הנבחר ובמידה ואינו פרקט גם בחלל המגורים. לכן יש להימנע משוני מוחלט בין סגנונות החללים כדי שההרמוניה תישמר.

נכון, רבים מתלבטים האם פרקט עמיד בסביבת העבודה של המטבח? מים? נזילות וכיוצ״ב.. חשוב לציין כי מעבר ליתרונותיו של הפרקט בפן העיצובי הוא בהחלט עמיד, חזק

טיפ חשוב (!) בחרו את הפרקט למטבח שלכם כך שיהיה לכם נעים לשהות בו, לבשל בו, לאכול בו ולהרגיש בבית..!

פגישת ייעוץ חינם באולם התצוגה !

נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו את הפרטים או התקשרו בטל. 079-5556100

go
נשארים בקשר
go
מלאו פרטים והשארו מעודכנים