אדריכלים/מעצבים

גילה וינטר

"הגשמת החלום לבית מתחילה בתכנון מדויק, ממשיכה לתהליך ארוך שבו לבנה על לבנה הופכות לקירות ולשלד. מכאן אנו ממשיכים לשלב העיצוב, שבו באים לידי ביטוי צרכים, סגנונות וחלומות ומקבלים ביטוי ממשי.

אני מלווה את לקוחותיי לאורך הדרך, שלב אחר שלב ועוזרת להם להגיע אל החלום ברוגע, תוך לקיחת אחריות מלאה על כל התהליכים בדרך.

גילה וינטר, מעצבת פנים

כבר בגיל צעיר, הרגישה גילה וינטר, בעלת משרד עיצוב פנים בחיפה, את החיבור לעולם העיצוב. כילדה, אהבה לשנות מדי יום את מיקום הרהיטים בבית ולהפתיע את ההורים שחזרה מהעבודה במראה חדש לאחד החדרים.

האהבה הזו לשינויים עיצוביים בתוך הבית, להתנסויות, לחומרים, לטקסטורות ולשילובים שונים ולהתרגשות שמגיעה עם התוצאה הסופית הנכונה, הובילו אותה לבחור בעולם העיצוב.

את ההשראה לעיצובים ולרעיונות שהיא מציעה ללקוחותיה, שואבת גילה מעולמות שונים. כל דבר יכול להצית השראה.

מתערוכות וכנסים בנושא עיצוב ואדריכלות דרך בתי מלאכה קטנים בארץ ובעולם, ממפגשים עם אנשים מעוררי השראה דרך עולם האמנות ועד לספרי העיצוב והטרנדים המסוקרים במגזינים המקצועיים, מעצים בשלכת ועד לריחות, תמונות ומראות לגמרי יומיומיים. החיפוש אחר השראה לא מסתיים.

תכנון עיצוב ושיפוץ בתי פרטיים בחיפה ובצפון – ליווי מלא שלב אחר שלב

משרדה של גילה וינטר, הממוקם במרכז חיפה, עוסק במגוון עבודות בתחום עיצוב הפנים ומלווה לקוחות בחיפה ובצפון.

העבודה בראות עיניה כוללת ליווי מלא של הלקוח משלב התכנון והרעיון, דרך ניהול התקציב – שניהולו התקין הינו מרכיב חשוב בהצלחת הפרויקט ובהגשמת החלום העיצובי של כל לקוח.

במהלך התכנון והביצוע של הפרויקט, דואגת גילה להיות נוכחת בכל השלבים החשובים, לעמוד ולנהל את הפרויקט ביד מקצועית, תוך שהיא בוחרת בקפידה את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום – שיתנו את השירות הטוב ביותר ללקוחותיה.

לקוחותיה הפרטיים זוכים לליווי מקצועי שמטרתו בסופו של דבר לעצב בית נעים, יעיל ונוח וליצור שקט נפשי אצל לקוחותיה – בידיעה שמאחורי הפרויקט עומדת מעצבת מנוסה, שמאחוריה רזומה של למעלה מעשור.

עיצוב משרדים וחללים מסחריים – תהליך יצירתי וקשוב לערכי העסק

לצד עיצוב בתים ודירות בחיפה ובצפון, מעצבת גילה גם משרדים וחללים מסחריים. כחלק מתפיסת חייה המקצועית היא דואגת לפרטים הקטנים בכל פרויקט עיצוב ומבטיחה יעילות, ייחודיות וחדשנות. כל עיצוב מביא לכדי ביטוי את ערכי העסק והמותג.

בכל פרויקט, מסחרי או פרטי, היא דואגת לשיתוף פעולה וליצירת מערכת יחסים קשובה, כנה והדוקה עם הלקוחות, כזו שתוביל לתוצאה הטובה ביותר.

במסגרת עבודת המשרד, נוצרו ונוצרים שיתופי פעולה חמים עם אדריכלים, מתווכים, יזמים ואנשי נדל"ן. אנו עובדים במשותף כדי ליצור בתים, דירות ומשרדים מעוצבים, נעימים ונוחים, בעלי אמירה.

ציטוט סוגר

בית צריך להיות מקום של מרגוע, מפלט. מקום שבו אתה מרגיש בטוח. זהו מקום שבו האישיות שלך באה לידי ביטוי, שאליו נעים לך לחזור אחרי יום בודה מפרך.

תפיסת העולם שלי היא שעיצוב צריך להביא לידי ביטוי את כל הדברים שיהפכו את הבית לכזה בדיוק. האהבות, החלומות, הערכים וההתרגשות של בעלי הבית. זהו בית שכאשר אתה חוזר אליו הלב מתרחב ואתה מרגיש שהוא שלך, בכל פינה בו.

גילה וינטר

יצירת קשר

פגישת ייעוץ חינם באולם התצוגה !

נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו את הפרטים או התקשרו בטל. 079-5556100

go
נשארים בקשר
go
מלאו פרטים והשארו מעודכנים