אדריכלים/מעצבים

שניידר אדריכלות

המשרד בראשותה של האדריכלית יהודית שניידר מציע מענה בתחום הבנייה הפרטית. בין היתר מתמחה המשרד בתכנון של וילות יוקרה, תוספות בנייה למבנים קיימים ועיצוב פנים לבתים חדשים או נכסים ישנים העוברים מתיחת פנים ושיפוץ.

בתחום התכנון הציבורי, מספק המשרד מענה למשרדים, בתי עסק ובתי כנסת. בנוסף, עוסק המשרד בתכנון נוף וסביבה, תוך יצירת פרויקטים בתחום הפיסול הסביבתי, תכנון כיכרות, שילוט מעוצב לכניסות ליישובים, תכנון ועיצוב גנים ציבוריים ופיתוח נוף כולל ליישובים.

תהליך התיכנון:

העבודה על כל פרויקט מתחלקת למספר שלבי עבודה, בהתאם לאופי הפרויקט, ללוח הזמנים ולצרכי הלקוח.

השלב הראשון הוא גיבוש הקונספט העיצובי-תכנוני. תהליך זה אורך זמן ודורש מחשבה רבה בכל הקשור לתכנון נכון שמתאים לצרכי הלקוח. המטרה של צוות המשרד היא תמיד לספק תוצאה תכנונית מדויקת, קולעת ומגובשת.

במהלך הכנת התוכניות הראשוניות וגיבוש הקונספט אנחנו שמים דגש על תנאי השטח, הטופוגרפיה וצורת המגרש. אנחנו מתייחסים לנוף ולמרחב הסביבתי וכמובן, שמים דגש משמעותי על צרכי הלקוח ומימוש החלומות שלו.

בהמשך אנחנו מפקחים ומלווים את הפרויקט בכל שלבי הביצוע, תוך שאנחנו דואגים לשלב בין התכנון לפרקטיקה בצורה המקצועית והאיכותית ביותר.

בין תכנון נכון לנגיעה אמנותית מדויקת

בכל פרויקט שבו מעורב משרד שניידר אדריכלות, אנחנו יוצקים מימד אמנותי, רוחני ואנושי, שמתבטא בעיצוב החלל ובקשר שלו להתנהלות האנושית בתוך הבית, המבנה הציבורי או המשרד.

"הבנת החלל היא עניין מורכב ובהחלט אינה מובנת מאליה". זהו המוטו שמאחורי העשייה של יהודית שניידר, שעומדת בראש המשרד. "כרקדנית מקצועית בעברי, ברשותי כלים נוספים לתפיסת העומק, ניצול החלל והאפקטיביות שלו. אני רואה וקושרת בין עולם המרחב של הגוף והתנועה לעולם החומר במרחב. כך נוצרים קשרים ישירים ומדהימים שבאים לידי ביטוי בכל פרויקט".

יצירת קשר

יהודית-שניידר

פגישת ייעוץ חינם באולם התצוגה !

נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו את הפרטים או התקשרו בטל. 079-5556100

go
נשארים בקשר
go
מלאו פרטים והשארו מעודכנים