אדריכלים/מעצבים

יעל דיילס בכר

יעל דיילס בכר אדריכלית ומעצבת פניםי על דיילס בכר אדריכלית ומעצבת פנים

אודות יעל דיילס בכר – משרד אדריכלות ועיצוב פנים.

יעל דיילס בכר ייסדה את המשרד לתכנון אדריכלי ועיצוב פנים בשנת 1993.

מאז לקחה חלק בתכנון קשת רחבה של פרויקטים, החל מתכנון כולל של וילות ודירות יוקרה, משרדים, חנויות, בתי קפה וכלה בתכנון בתי אבות.

כחלק מפעילות המשרד שיתפה יעל פעולה עם מספר חברות בניה בין הגדולות בארץ, עבורם תכננה דירות לדוגמא ולוביים במבנים ציבוריים, מבני דירות, מבני מסחר ועוד.

מקצועיות המשרד נובעת מניסיון רב שנים בתחום הבניה בישראל, התמודדות בלתי פוסקת מול פרויקטים בעלי אופי שונה והתעדכנות תמידית במיטב החידושים הטכנולוגיים ועיצובים הקיימים בעולם.

אנשי צוות המשרד מקצועיים וותיקים ושואבים השראה מהמציאות המתחדשת סביבם ומקפידים לבקר במגוון הסדנאות והתערוכות המתקיימות בארץ.

אנו רואים בהדמיות מחשב כלי רב עצמה המאפשר ללקוח ראיה כוללת של מבנה וחלליו (להתרשמות ניתן להיכנס לתיקייה של הדמיות ותכניות).

אנו מציעים ללקוחותינו ליווי צמוד ומקצועי משלב התכנון הרעיוני ועד לגמר הבניה, תוך מתן פתרונות עיצובים וטכניים בהתאם להתקדמות הפרויקט ומלווה בפרפקציוניזם האופייני ליעל המתבטא במתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר כמו לגדולים.

רמת התכניות היוצאות ממשרדינו הנה המוקפדת והמקצועית ביותר, אשר אינה משאירה מקום למקריות ולחוסר התאמה בשטח.

יש לנו ניסיון רב בעמידה בלוחות זמנים ואילוצים תקציביים.

ניסיוננו הרב הכשיר אותנו להתאים ולהבין את צרכי ורצונות לקוחותינו ואנו שואפים שהפרויקטים שלנו יתאימו באופן מקסימלי לצורכיהם ואופיים של מי שגר בבית תוך שמירה על איכות והרמוניה.

אנו מאמינים כי פרויקט בניה מוצלח מגשים את חלומו של הלקוח וזוהי מטרתנו.

אנו שמחים להיענות לכל אתגר תכנוני ועיצובי ולהעמיד לרשות הלקוח את צוות המשרד שילווה אותו משלב הרעיון הראשוני ועד שלב הפיקוח העליון.

השראה

ההשראה מגיעה כבר בשלב ההיכרות הראשונית עם הלקוח ואישיותו, מתוך הקשבה לו והבנה בסיסית של רצונותיו וצרכיו וממשיכה להיווצר לכל אורך ההיכרות המעמיקה יותר ומשפיעה על התהליך התכנוני.

למידת אודות הרגליו וחלומותיו של הלקוח וכל בני משפחתו מנחה את יעל בבחירותיה והחלטותיה ובסופו של דבר מתרגמת את חיי משפחתו לתכנון ועיצוב החלל.

מקורות השראה נוספים הם חידושים טכנולוגיים המציתים את הדמיון ומשיכה טבעית של יעל לאסתטיקה בכל דבר אליו היא קשורה.

יעל דיילס בכר – משרד אדריכלות ועיצוב פנים בחיפה.

יצירת קשר

פגישת ייעוץ חינם באולם התצוגה !

נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו את הפרטים או התקשרו בטל. 079-5556100

go
נשארים בקשר
go
מלאו פרטים והשארו מעודכנים