אודות

שתי משפחות, בית אחד.

חברת TR טופולסקי רצף נוצרה מהמיזוג העוצמתי של שתי הענקיות בענף מוצרי הבניה והעיצוב לבית: חברת טופולסקי, בבעלותו של משה טופולסקי,  אשר הוקמה בשנת 1977 וחברת רצף בבעלותו של אורי קרמר, שנוסדה בשנת 1929.

שתי חברות משפחתיות, אשר החליטו להתמזג ולהוביל חזון משותף: להיות החברה הגדולה והחזקה בצפון והחדשנית ביותר בישראל עם אולם תצוגה המשתרע על למעלה מ- 2500 מ"ר ומציע מגוון עצום של מוצרים ייחודיים ובלעדיים ומרכז לוגיסטי מתקדם המתפרס על שטח של 30,000 מ"ר.

לרשות לקוחות TR טופולסקי רצף עומד צוות מקצועי רב תחומי עם האנשים המובילים בתחומם בענף. בנוסף, החברה שולחת מידי שנה את אנשיה לתערוכות עיצוב בכל רחבי העולם, כדי ללמוד ולהתעדכן בכל החידושים והמגמות העיצוביות ולהביא את מיטב הקולקציות.

במרכז הראייה העסקית של TR טופולסקי רצף עומדים הלקוחות המקצועיים והפרטיים, אשר בהם משקיעה החברה את כל הערוצים, המשאבים, הניסיון הנצבר וההון האנושי האיכותי שברשותה.

מהיום, TR טופולסקי רצף הם מותג אחד, אשר עוצמתו מחד ואופיו המשפחתי מאידך,

מגדירים מחדש את חוויית הלקוח בענף.

אולם תצוגה שמרגיש בבית

אולם התצוגה המרהיב של TR טופולסקי רצף שוכן במתחם העיצוב redesign בקרית אתא.

האולם משתרע על יותר מ- 2,500 מ"ר ומגדיר מחדש את חוויית הקניה בענף העיצוב והבנייה, כ- One Stop Shop לבונים, למשפצים, לאדריכלים, למעצבי פנים, ליזמים ולקבלנים.

אולם התצוגה מציע קונספט עיצובי חדשני, עם חללי תצוגה מעוצבים, רצפת מכירה ממוחשבת ויעילה ומחלקת הדמיות. כמו כן, פועל באולם התצוגה מרכז מקצועי עם חללי עבודה לאדריכלים ומערך ייעוץ לקהל המקצועי והפרטי, המורכב מאנשי מקצוע ותיקים ומיומנים שילוו אתכם לכל אורך הפרויקט ויעשו הכול כדי שתרגישו בבית.

מותגים מובילים שתרצו לקחת הביתה

ב-TR טופולסקי רצף תמצאו מגוון קולקציות ייחודיות המתחדשות בתדירות גבוהה בהתאם למגמות העיצוביות העולמיות וכוללות את המוצרים והמותגים, ביבוא בלעדי  מהחברות המובילות בעולם.

שירות עד הבית

כבר במפגש הראשון באולם התצוגה המרהיב של TR טופולסקי רצף תגלו שערך השירות המקצועי והאישי שלנו ילווה אתכם לכל אורך הדרך גם במרכז הלוגיסטי המתקדם מסוגו בענף, המשתרע על שטח של 30,000 מ"ר.

מרכז לוגיסטי זה ממשיך את חווית הקנייה שליוותה אתכם באולם התצוגה, עם מלאי גדול וזמין, אבטחת איכות גבוהה, אספקה יעילה ושירות אישי וישיר – עד הבית.

מחכים לכם באולמות התצוגה עם חווית עיצוב מרגשת.

ריצוף וחיפוי
שיש וחיפוי חיצוני
פרקטים
ברזים
כלים סניטריים
אביזרים ומוצרים נלווים
חייגו אלינו:
079-5556100
© כל הזכויות שמורות ל טופולסקי-רצף 2020
דותן לידז'י - Creative StudioDesign & Production שיווק באינטרנט |
נגישות
לקביעת פגישת ייעוץ באולם התצוגה
close slider