ריצוף וחיפוי

לפרטים נוספים מלאו את הטופס


 אני רוצה לקבל דיוור פירסומי למייל

ריצוף וחיפוי

TR טופולסקי רצף מייבאת אריחים לריצוף וחיפוי המציעים פתרונות חדשניים, מגוונים ומרהיבים ביופיים, אשר מיוצרים באיטליה, ספרד, פורטוגל, טורקיה, סין ועוד על ידי החברות המובילות בעולם.
TR טופולסקי רצף מקפידה על חידוש הקולקציות בתדירות גבוהה, תוך מתן דגש על יבוא מוצרים יוקרתיים ואיכותיים, המיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

באולם התצוגה תמצאו מגוון פתרונות ריצוף וחיפוי במגוון איכויות, גדלים, עיבודים, צבעים וטקסטורות, מבחר אריחים מיוחדים לריצוף ולחיפוי קירות פנימיים וחיצוניים, המיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות ומתאפיינים בעמידות גבוהה.

האריחים משמשים למטרות עיצוביות בהתאם לצרכים, להעדפות ולתקציב שלכם ולכן לבחירת האריחים השפעה רבה על האווירה ועל סגנון העיצוב הייחודי של כל בית, פרויקט או מבנה.

מתלבטים בקשר לבחירת הריצוף והחיפוי?

ב-TR טופולסקי רצף תמצאו את אנשי המקצוע המנוסים ביותר בהתאמת ריצוף וחיפוי לצרכים שלכם. ספרו לנו מהו החלום העיצובי שלכם ואנחנו נעזור לכם לממש אותו.

באולם התצוגה תוכלו לראות תצוגות על גבי משטחים גדולים, להרגיש כיצד נראה הריצוף והחיפוי שמעניין אתכם ולקבל את כל המידע אודות הריצוף והחיפוי, תחזוקתו  והתאמתו לתנאים בכל אזורי הבית: ריצוף במטבח, ריצוף באמבטיה בחדרי הבית ומחוץ לבית.  ב-TR טופולסקי רצף תיהנו משירות הדמיות אשר אנו מספקים כחלק מהשירות המקצועי, כלי אשר עוזר לכם בבחירת המוצרים ובהמחשתם.

ריצוף וחיפוי
שיש וחיפוי חיצוני
פרקטים
ברזים
כלים סניטריים
אביזרים ומוצרים נלווים
לקביעת פגישת ייעוץ חינם
close slider