פרקט בוטיק: חברת הפרימיום של הפרקטים הגיעה לישראל

טוב שבאתם – עצי האלון מגיעים מיערות העד בפולין, הטכנולוגיה ידידותית, הפרקט, שיקי ויפהפייה, פחות רגיש לשריטות ושומר על מראה טבעי לאורך זמן

חדש באולמות התצוגה של חברת רצף: ORIGINAL PARQUET – חברת הפרימיום של הפרקטים – הגיעה לאולמות התצוגה בחיפה ובתל אביב היישר מצפון איטליה. מדובר בחברת בוטיק שמשדרת אלגנטיות ויוקרה ברמה גבוהה השמורה לפרקטים שנעשים מחומרים באיכות גבוהה ורמת גימור יוצאת דופן.

אחד היתרונות עבור הלקוח בעבודה עם חברת ORIGINAL PARQUET, הינה האפשרות לבצע הזמנה מיוחדת""Tailor Made". בדרך זו, הלקוח יכול לבחור גוון רצוי, רמת גימור, רמות משתנות של ברק ועוד.

סדרת LE SPINE
סדרת CASTELLI ROMANI

גדולתו של פרקט העץ נעוצה בכך שהוא מסוגל להעניק בקלות אווירה חמה וביתית. כשהפרקט נעשה מחומרי גלם ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר, הדבר מבטיח עמידות והנאה ממראה ייחודי לחלל. הייחודיות בפרקט מתבטאת במראה הטבעי שהוא מקנה לחלל המרוצף, השומר על מראהו החדש לאורך זמן, וכן בהיותו מוצר שהתקנתו פשוטה יחסית לריצוף באבן, בשיש או בקרמיקה. הפרקטים של חברת ORIGINAL PARQUET נחשבים לפיסגת הפרקטים או כמו שאוהבים לכנות אותם: פרקט בוטיק, זה בא לידי ביטוי באיכות, בגימור וביופי יוצא הדופן.

עצי האלון שמהם הוכנו קורות הפרקט מגיעים לאיטליה מיערות העד בפולין. המוצר עצמו עומד בסטנדרטים המחמירים של תווי התקן האירופאיים, ובייצורו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת וידידותית לסביבה. הקורות נצבעות בלכה מבוססת מים ולא מחומרים נדיפים. בנוסף, הפרקט פחות רגיש לשריטות והוא שומר על מראה טבעי לאורך זמן.

הפרקט עצמו אופנתי שיקי ויפיפה. ניתן להשיגו במגוון רחב של גוונים וטקסטורות ששומרות על הצורה והמראה הטבעי של עצי אלון. כמו כן ניתן להשיג את הקורות בעובי משתנה: בין 10 עד 15 מ"מ וברחבים ואורכים שונים כמו לוחות של עד רוחב 30 ס"מ עד 240 ס"מ אורך.

שתי סדרות מעניינות ובעלות רמת גימור גבוהה במיוחד הן סדרת "Le Spine" וסדרת "CASTELL ROMANI".

סדרת CASTELLI ROMANI
סדרת LE SPINE

בסדרת "Le Spine" מגוון רחב של גוונים, בצורות יישום הנקראות Fish Bone"" או "Herring Bone" המכונות גם בשם "אידרת דג", המקנות תוצאה ייחודית ומרהיבה.

סדרת CASTELLI ROMANI הינה בדוגמת אלון מבוקע. הצביעה והגימור של הפרקט בסדרה זו נעשים בעבודת יד. הסדרה מתאימה למגורים וגם לחללים גדולים.

לקוחות רצף נהנים משירות מקצועי ואמין באולמות התצוגה בתל אביב ובחיפה.

ריצוף וחיפוי
שיש וחיפוי חיצוני
פרקטים
ברזים
כלים סניטריים
אביזרים ומוצרים נלווים
לקביעת פגישת ייעוץ חינם
close slider